علی نظریان
 
لینک های مفید
(*blog_title*)

(*blog_description*)

پیام های کوتاه
تبلیغات
(*ad*)
خلاصه آمار
(*stat_title*)
(*stat_value*)
بایگانی
نویسندگان
دانلود علمی
پیوندهای علمی
پیوندهای فرهنگی
فرانسيس فوکوياما- تئوري پرداز و فيلسوف معروف آمريکايي در سال 1365 در کنفرانس اورشليم با عنوان بازشناسي هويت شيعه مي‌گويد: «شيعه پرنده‌اي است که افق پروازش بسيار بالاتر از تيرهاي ماست؛ پرنده‌اي که دو بال دارد؛ يک بال سبز و يک بال سرخ. بال سبز اين پرنده را «مهدويت و عدالت‌خواهي»و بال سرخ را «شهادت‌طلبي» که ريشه در کربلا دارد و شيعه را فنا‌ناپذير کرده، تشکيل داده است.»
وي مي‌افزايد: «شيعه بعد سومي هم دارد که اهميتش بسيار بيش‌تر است»
در ادامه مي‌گويد: «اين پرنده، زرهي به نام ولايت نيز به تن دارد و قدرتش با شهادت دو چندان مي‌شود.»
فرانسيس فوکوياما مهندسي معکوس را به منظور فروپاشي اسلام ناب محمدي(صلی ا... علیه و آله) در ايران ترسيم مي‌کند و مي‌افزايد: «مهندسي معکوس براي شيعيان اين است که ابتدا ولايت فقيه را خط بزنيد؛ تا اين را خط نزنيد، نمي‌توانيد به ساحت قدسي کربلا و مهدويت تجاوز کنيد.»
او در ادامه مي‌گويد: «براي پيروزي بر يک ملت بايد ميل مردم را تغيير داد... ابتدا ولايت فقيه را خط بزنيد، در گام بعد، شهادت طلبي اين‌ها را به رفاه طلبي تبديل کنيد. اگر اين دو تا را خط زديد، خود به خود انديشه‌هاي امام زماني از جامعه شيعه رخت مي‌بندد... شما بايد براي غرب هم امام زمان، کربلا و ولي فقيه بتراشيد.»
اين نگاه، فراماسونرها، سازمان‌هاي جاسوسي سيا و موساد و سينماي هاليوود را به سمت طراحي جنگ نرم پيش مي‌برد؛ تا با بهره‌گيري از توان سلطنت‌طلبان و ضد انقلاب خارج نشين و قدرت نفوذي‌ها و ملي‌گرايان و منورالفکرهاي داخلي، راهکارهاي فوکوياما را عملي سازند.

[ ۹۰/۰۴/۲۷ ] [ 10:59 ] [ علی نظریان ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

اگرچه که خون دادن برای خمینی و نظامش بسیار زیباست لکن در این دوره خون دل خوردن برای خامنه ای به مراتب از آن هم زیباتر است.
-----«شهید سید مرتضی آوینی»-----
این هم خودش یک کار فرهنگی است که انسان تلاش کند مردم رشد سیاسی و قدرت تحلیل و بینش درست پیدا کنند. مقام معظم رهبری.
من مطمئنم که جریان فرهنگی کشور با همه این ناسازگاری هایی که می شود، از لابلای این پیچ و خم های سخت عبور و رشد می کند{انک کادح الی ربک کدحا(انشقاق/6)}.مقام معظم رهبری.
لینک های مفید